شخصیت خودشیفته قسمت اول

ایا دور بر خودتون افرادی رو دارید که خود شیفته باشند ؟ ویژگی افراد خود شیفته میدونید چیست ؟

افرادی زیادی رو در جامعه میبینم که پر از غرور می باشند ، انگار اسمان باز شده و فقط اینها وارد زمین شدند ، زندگی کردن با این افراد خیلی سخت می باشد .

این افراد ، افرادی هستند که حتی دستاورد های خیلی کوچیک خودشون را بزرگ جلوه می دهند و برای دیگران را ناچیز میبینند ، خودشون را بهترین و زیباترین میبینند ، این افراد لذت میبرند از این توهم هایی که در ان ها زندگی میکنند و حالشون هم با این چیزا خوبه و معمولا اطرافیانشون رو خیلی آزار میدهند ، سطح توقع از دیگران زیاد و دوست ندارند از کسی نَه بشنوند  .

این افراد جزو افرادی هستند که اصلا انتقاد پذیر نیستند و اگر از اون ها انقاد کنید همه کاری میکنن که از شما انتقام بگیرن .

به نظر شما اگر شریک زندگی شما خود شیفته باشد چه اسیب هایی میتونه به زندگی شما بزنه ؟

اولین و مهم ترین اسیب که میتونه به شما بزنه اینه که شما هیچ وقت درک نمیشید داخل رابطه ، چون ادمی که خود شیفته است که نمیتونه بقیه رو درک کنه .

یادتون باشد شریک عاطفی خود شیفته شاید الکی داره به صحبت های شما گوش میده ، یا الکی داره شما رو درک میکنه ولی همه اینها یک رفتار سطحی و موقتی است و اگر بیاید درباره احساست ترس و تنهایی براش صحبت کنی همیشه طرز رفتار سرد را متوجه می شوید .

با توجه به اهمیت زندگی مشترک ، خیلی خوبه که ما انتخاب درستی را داشته باشیم که شریک عاطفی ما حداقل اختلال خود شیفتگی نداشته باشد .

کدام دسته از افراد خود شیفته هستند ؟

برای جواب دادن به سوال بالا میتونید ویدیو شخصیت خود شیفته ۲ را ببینید .

ارتباط با دکتر ولی زاده

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *